Poświąteczne porządki i wyprzedaże

Święta na dobrą sprawę jeszcze się nie zakończyły (kalendarz w tym roku sprzyja dłuższemu wypoczynkowi), a już zaczynają sie poświąteczne wyprzedaże. Wygląda na to, że mimo grudniowych promocji – ceny wielu towarów pójdą jeszcze bardziej w dół. Portfele opróżnione, kredyty zaciągnięte, więc pewnie teraz staniemy się ostrożniejsi w wydawaniu. Szczególnie, że styczeń jest miesiącem długim, a na żadne dodatkowe premie czy bony liczyć nie można. Oznacza to, że handlowcy muszą naprawdę bardzo się postarać, aby skusić nas na skorzystanie z jeszcze bardziej superatrakcyjnej oferty.
W mojej skrzynce mailowej znalazłam dziś newsletter Reala. Wielka wyprzedaż, ale tak naprawdę – to nic specjalnie mnie nie zainteresowało. Może dlatego, że moje finanse są w tej chwili w bardzo kiepskim stanie?
W każdym razie – koncentruję się na zrobieniu porządków w lodówce. Co trzeba zjeść od razu, co zamrozić, co jeszcze da się przez następne dni. Nie lubię marnowania jedzenia, a wielkie obżarstwo jakoś nas w tym roku nie dopadło, więc jest co przeglądać.
Jednym słowem – poświąteczne porządki i wyprzedaże startują w pośpiechu. Szczególnie, że w zanadrzu mamy kolejny kilkudniowy wypoczynek Sylwestrowo-noworoczny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: