Zarabianie w sieci – Programy Partnerskie

Programy Partnerskie są bardzo prostym sposobem na zarabianie w sieci. Wystarczy mieć swoją własną stronę internetową czy blog, podpisać umowę, umieścić link polecający do danego PP i liczyć na prowizję od zakupów dokonanych z naszego polecenia. Proste, prawda?
Taką formę współpracy stosuje coraz więcej firm działających w internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło Programy Partnerskie i zobaczymy całą wielką listę możliwości. Z pewnością nie wszystkie z nich są warte polecenia, ale można się im przyjrzeć.
Ja korzystam z dwóch programów partnerskich księgarni internetowych:

 • Grupa Wydawnicza Helion

  Program Partnerski

  Księgarnie internetowe:
  informatyczna –  Helion,
  biznesowa – Onepress
  osobowść i psychologia – Sensus
  poradnictwo –
  Septem
  e-booki – Ebookpoint

  Umowę podpisuje się jedną – dla całej grupy wydawniczej. Za każdą ksiażkę zakupioną poprzez link polecający otrzymuje się 5% ceny netto (bez VAT). W przypadku e-booków prowizja wynosi 15%.  Zarobki są kumulowane i rozliczane wspólnie dla wszystkich ksiegarni. Wypłata – po uzbieraniu kwoty co najmniej 50zł. Ponieważ moja umowa jest zawarta na firmę – wystawiając fakturę doliczam do tego jeszcze VAT. 
  Sprawdziłam sama na sobie – działa. Z czystym sumieniem mogę też polecić program innym, tym bardziej, że sama korzystam z wydawanych przez GW Helion książek i to od dawna. Są naprawdę na wysokim poziomie. 

 • Księgarnia katolicka Tolle

  Program Partnerski

  Z tego programu korzystam na moim blog katolickim. Póki co – jeszcze nie uzbierałam kwoty możliwej do wypłaty, ale powoli zbliżam się do kwoty 100zł, która na to pozwala. 
  Zakres książek sprzedawanych przez księgarnię jest bardzo szeroki. Proste materiały promocyjne, przyjazny interfejs. Póki co – testuję.

Cóż, ciężkie czasy i jakoś trzeba sobie radzić. Liczy się każdy grosz. 

 

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: