Alle darmo

Każdy z nas ma w domu wiele rzeczy, które są już niepotrzebne, ale  szkoda je wyrzucić. Nie są zniszczone – ktoś z pewnością mógłby je jeszcze wykorzystać. Sprzedać je trudno, nie wiadomo jak je wycenić, poza tym wiąże się to jednak z pewnymi formalnościami, w które nie zawsze chcemy się angażować. Co więc zrobić? Można gdzieś na portalu regionalnym wstawić ogłoszenie w stylu “oddam za darmo”, a można też skorzystać z portalu właśnie dla takich celów dedykowanego.

Całkowicie za darmo 

Portal zadarmowo.pl służy właśnie do takich ogłoszeń. Mam coś do oddania – mogę wstawić swoje ogłoszenie. Przy okazji mogę też spojrzeć na to, co oddają inni.
Strona jest całkowicie bezpłatna, również wszystkie rzeczy są oddawane i zabierane za darmo. Jest administrowana z Cieszyna i z racji położenia geograficznego – dostępna również po czesku. Nie oznacza to jednak, że reszta Polski czy reszta Czech nie mogą z niej skorzystać. Bardzo ładnie opracowana jest struktura regionalna obydwu tych krajów. Można wyszukać swoją najbliższą okolicę i wstawić swoją ofertę.
Portal dopiero raczkuje i powoli się rozkręca. Znam właścicielkę strony, kibicuję jej i trzymam kciuki, aby portal zdobył popularność. Kto więc może – proszę o promocję 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d